0541 8023553

DİNAMİK ZİHİN'e HOŞGELDİNİZ

“Zihninize iyi gelecek eğitimler”

2014 yılında Yazılım Eğitmeni Türkay Ürkmez tarafından kuruldu. Kuruluş amacı; bilişim teknolojileri eğitimlerini daha geniş kitlelerle buluşturmak, başarısı kanıtlanmış eğitim yöntemleriyle hem sektöre hem de bireylere katkı sağlamaktır.

  • Güncel ve sektöre yönelik içerikler
  • Başarısı kanıtlanmış eğitim yöntemi
  • Alanında uzman eğitmenler
  • Geri bildirimlerle eğitim süreç takibi

Bilişim teknolojileri eğitimlerini sektörel ihtiyaçları ve güncel teknolojileri takip ederek oluşturarak alanında uzman eğitmenlerle katılımcılara aktarıyoruz. Eğitimlerimizi kurumlara, bireylere ve çocuklara yönelik olarak üç farklı alanda oluşturuyoruz.

EĞİTİM ALANLARI

Kurumsal Eğitimler

Kurumların ihtiyaç ve taleplerine göre özel olarak oluşturulan eğitimler.

Bireysel Eğitimler

Bilişim teknolojilerini öğrenmek, uygulamak ve kendini geliştirmek isteyenler için hazırlanmış eğitimler.

Çocuk Bilişim Eğitimleri

5-17 yaş arasındaki çocukları için bilişim ile tanıştığı, eğlenerek öğrendiği, geleceklerine ve bu günlerine katkı sağlayan eğitimler.

MİSYON & VİZYON

MİSYONUMUZ

Sürekli güncellenen bilişim teknolojileri doğrultusunda, bireysel ve kurumsal müşterilere kalite odaklı eğitim çözümleri sunmak. Bunun neticesinde de problemi doğru analiz edip en iyi çözümü sunan bilişim uzmanları yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ

Cinsiyet, yaş, coğrafya fark etmeksizin herkesin bilişim teknolojileri konusunda kendisini yetiştirmesine ön ayak olmak. Türkiye toplumunun, bilişim konusunda dünya standartlarını yakalamasına ve yön vermesine katkıda bulunmak.

Referanslarımız