Nesne Yönelimli Programlama ve Tasarım Desenleri

Uygulama geliştirme metodlarından biri olan Nesne Yönelimli Programlama ilkelerini ve tüm felsefesini anlaşılır ve ayrıntılı örneklerle bu eğitimde inceliyoruz. Devamında bu ilkelerle oluşturulmuş olan Tasarım Desenlerini aktarıyoruz.

C#.Net ile Programlamaya Giriş

Microsoft tarafından geliştirilen C# programlama dilinin temel kavramları bu bölümde ele alınmaktadır.

Yazılım Uzmanlığı Kursu

Yazılım Uzmanlığı Kursu ile yazılımı sıfırdan başlayarak adım adım öğrenirsiniz. 190 saat sürecek olan eğitim konu anlatımları, örnek uygulamalar ile uzaktan ve canlı derslerle interaktif olarak yapılmaktadır.

SQL Veritabanı Eğitimi

Microsoft SQL Server ürünü üzerinde, veri tabanı tasarımı, sorgulama ve temel yönetim konularını bu bölümde ele alıyoruz.

C#.Net ile Veritabanı Uygulamaları

C# programlama dilini kullanarak veri tabanı uygulamaları geliştirmek için bilimeniz gereken tüm konular burada.

Web Front-end

Bir web uygulamasının ön yüzünü geliştirebilmek için ihtiyaç duyacağınız tüm konu başlıkları, bu konu altında ele alınacaktır.

ASP.Net MVC

Microsoft'un Web uygulamaları için, ASP.NET çatısı altında geliştirdiği modern bir framework olan MVC'nin tüm detaylarını bu eğitimde bulabilirsiniz.

İleri C#.NET Uygulamaları

C#.NET üzerine derin konulara giriyoruz. Tüm yazılımsal ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek olan .NET'in kütüphanelerini inceliyoruz.

Volkan Özdamar / 4S Bilgi Teknolojilerinde Yazılım Kalite ve Test Danışmanı

Yazılım geliştirme konusundaki tecrübelerini de ekleyerek başlangıçtan, iyi bir yazılımcı olma yolundaki herkese hem bu işin pratiklerini, hem de kendi kazandığı iyi ve kötü tecrübelerini anlatan ve bunu severek yapan nadir insanlardan.

Sorularınız için iletişime geçinEğitim Konusu